All rights reserved © 2018 Crazy Art Tallinn

KES ME OLEME?

Crazy Art fotostuudio loodi 2018 aastal. Tegu on Eestis ainulaadse fotostuudioga, kus on koha peal olemas kõik vajalik, et luua pööraseid “Crazy art” fotosid. Fotostuudio eesmärgiks on pakkuda elamust ja meelelahtust fantaasiarikkate fotosessioonide näol. Stuudios on väga suur valik erinevaid riideid/aksessuaare/rekvisiite igaks puhuks.

KUIDAS SEE KÄIB?

Astu sisse ja vali endale meelepärane riietus. Seejärel lase ühel meie professionaalsetest fotograafidest jäädvustada need erilised hetked. Kõik on tehtud 30-40 minutiga. Vali enda lemmikud kaadrid ja võta need kohe kaasa!

KUS ME ASUME?

Meie fotostuudio asub Peterburi maanteel T1 kaubanduskeskuses, II korrusel.

MITU PILTI ÜHELT FOTOSESSIOONILT SAAB?

Pärast fotode töötlust on Teil võimalik valida oma lemmikud kaadrid. Klient peaks soetama vähemalt 1 foto. Valikus on meil veel 2, 5 või kõik fotod. See on Teie valik! Valitud piltidest on võimalik lisateenusena lasta printida 10 x 15cm paberfotod.

KAS FOTOSESSIOON TULEB ETTE BRONEERIDA?

Ei, fotosessiooni ei ole vaja ette broneerida. Pildistama on võimalik tulla elavas järjekorras. Broneeri fotosessioon läbi online broneerimissüsteemi või võta meiega ühendust, kirjutades meile - info@crazyart.ee

KUIDAS PILDID KÄTTE SAAB?

Failid Teie valitud piltidest saadame Teile Dropbox lingina, kust saate need mugavalt alla laadida. Lisateenusena on võimalik soetada ka USB mälupulka (2GB). Klient saab endale täisresolutsiooniga trükifailid, millest on võimalik teha suureformaadilisi fototrükke.

KAS STUUDIOT ON VÕIMALIK RENTIDA?

Meie juures saab korraldada meeldejäävaid ja ainulaadseid: sünnipäevasid, tüdrukuteõhtuid, poissmeesteõhtuid, firmaüritusi jne. Fotostuudio rendi hind ja aeg on kokkuleppel!